Pedagógusok egyéb feladatai (2020/2021) |
|
|
|
2020 október 28., szerda 07:59 |
I. Osztályok, tantermek, osztályfőnökök, évfolyamfelelősök, pótosztályfőnökök
1. Gimnázium
Osztály | Tanterem | Osztályfőnök | Évf. f. | Pótosztályfőnök |
9.A |
„B” épület I. 35. |
Sódar Zita |
|
Medvegy Anikó |
9.B |
„A” épület II. 22. |
Barát Tünde |
|
Stefanik Klára |
9.C |
„B” épület fsz. 29. |
Dr. Kis Péterné |
|
Makráné Tóth Julianna |
9.D |
„B” épület fsz. 28. |
Buzás Edina |
|
Szűcsné Simon Eszter |
9.E |
„B” épület II. 45. |
Papné Süle Judit |
év.f. |
Majthényi Dániel |
10.A |
„A” épület II. 21. |
Durst Györgyi |
|
Bogár Jánosné |
10.B |
„A” épület fsz. 3. |
Szaszákné Tóth Anita |
év.f. |
Dr. Mázorné Rácz Erika |
10.C |
„B” épület II. 50. |
Malatyinszki Edit |
|
Zanócz Szilvia |
10.D |
„B” épület I. 37. |
Horváth Csaba |
|
Tárnok Erika |
10.E |
„B” épület II. 47. |
Pap Csaba |
|
Papné Süle Judit |
11.A |
„B” épület I. 42. |
Dr. Mázorné Rácz Erika |
|
Medvegy Anikó |
11.B |
„B” épület I. 36. |
Steigerwaldné Vári Angéla |
év.f. |
Bárdos Tibor |
11.C |
„B” épület I. 40. |
Roósz Judit |
|
Diósné Kmetykó Gabriella |
11.D |
„B” épület I. 39. |
Zanócz Szilvia |
|
Tárnok Erika |
11.E |
„B” épület II. 48. |
Váradiné Nagy Andrea |
|
Horváth Csaba |
12.A |
„B” épület fsz. 27. |
Hrabovszki Gábor |
|
Szaszákné Tóth Anita |
12.B |
„A” épület fsz. 4. |
Kovács Miklós |
|
Prisztavok Enikő |
12.C |
„B” épület II. 49. |
Somogyvári Csilla |
|
Weinhardtné Gácsi Katalin |
12.D |
„A” épület fsz. 2. |
Kadelka Andrea |
|
Kóra Tibor |
12.E |
„B” épület I. 41. |
Varga Gyöngyi |
év.f. |
Fekete Réka |
2. Kollégium
Évfolyam | Csoport | Tanár | Főügyelet időpontja |
9. évfolyam
|
Lányok |
Erdős Renáta |
K 12:00 - Sz 8:30 |
Fiúk |
Almási István |
K 12:00 - Sz 8:30 |
10. évfolyam
|
Lányok |
Kovács Andrea Ildikó |
Cs 12:00 - P 8:30 |
Fiúk |
Balogh Sándor |
Sz 12:00 – Cs 8:30 |
11. évfolyam
|
Lányok |
Szabó Beáta |
Sz 12:00 - Cs 8:30 |
Fiúk |
Kóra Tibor |
H 12:00 - K 8:30 |
12. évfolyam
|
Lányok |
Dr. Hotya Jánosné |
H 12:00 – K 8:30 |
Fiúk |
Gábor Gergő |
Cs 12:00 - P 8:30 |
II. Munkaközösség-vezetők, tantárgygondozó tanárok:
1. Gimnázium
1.1 Munkaközösség-vezetők:
- Magyar: Bogár Jánosné
- Történelem: Horváth Csaba
- Matematika-fizika-informatika: Dr. Rókáné Rózsa Anikó
- Angol nyelv: Nyemcsok Adrienn
- Német-francia nyelv: Váradiné Nagy Andrea
- Biológia, kémia: Stefanik Klára
- Osztályfőnöki: Steigerwaldné Vári Angéla
- Testnevelés: Pap Csaba
- BECS: Sódar Zita
1.2 Tantárgygondozók:
- Emberismeret és etika: Váradiné Nagy Andrea
- Ének-zene: Somogyvári Csilla
- Földrajz: Horváth Csaba
- Mozgóképkultúra és médiaismeret: Barát Tünde
- Vizuális kultúra, művészetek: Zanócz Szilvia
- Francia nyelv: Majthényi Dániel
- Fizika, informatika: Hódor Julianna
- Filozófia: Szabó Beáta
2. Kollégium
- Kollégiumi tanárok munkaközösség-vezetője: Szabó Beáta
III. Szertárfelelősök
Gimnázium:
Tantárgy | A szertár helye | Szertárfelelős tanár |
Magyar |
„B” épület fsz. 33. |
Bogár Jánosné |
Ének |
„B” épület fsz. 32. |
Somogyvári Csilla |
Történelem |
„B” épület fsz. 30. |
Majthényi Dániel |
Angol nyelv |
„B” épület I/38. |
Nyemcsok Adrienn |
Német nyelv |
„B” épület II/46. |
Váradiné Nagy Andrea |
Biológia |
„A” épület fsz. 8. |
Stefanik Klára |
Kémia |
„A” épület I/17. |
Stefanik Klára, Danyik Pálné |
Fizika |
„A” épület II/25. |
Hódor Julianna, Szél Csaba |
Földrajz |
„A” épület II/22. |
Horváth Csaba |
Rajz |
„B” épület II/43. |
Zanócz Szilvia |
Informatika - rendszergazda |
„A” épület II/23. |
Ardeleán Sándor |
Testnevelés |
Tornaterem |
Bárdos Tibor |
Könyvtár |
„A” épület fsz. 34. |
Varga Gyönyi |
Stúdió |
Menza épülete |
Szél Csaba |
Orvosi szoba |
„A” épület fsz. 6. |
Dr. Kovácsné Komlósi Mariann |
IV. Egyéb feladatok felelősei
1. Gimnázium
- Dök segítő tanár: Somogyvári Csilla
- Énekkar: Somogyvári Csilla
- Tankönyvfelelős: Danczik Emese
- Könyvtáros: Varga Gyöngyi
2. Kollégium
- Bogár János: kollégiumvezető
- Almási István: stúdiófelelős
- Erdős Renáta: kultúrfelelős
- Gábor Gergő: sportfelelős
- Kóra Tibor: DÖK segítő tanár, sportfelelős
- Szabó Beáta: kultúrfelelős
V. Közalkalmazotti Tanács
- Elnök: Somogyvári Csilla
- Tagok:
VI. Intézményi Tanács
- Elnök: Somogyvári Csilla KAT elnök
- Tagok: Balogh Enikő Csilla SZMK
- elnökönkormányzat delegáltja
|