Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Versenyeredmények a 2008/2009. tanévben |
|
|
|
2009 november 25., szerda 10:53 |
verseny
|
tanuló
|
|
helyezés
|
évf.
|
oszt
|
tanár
|
OKTV kémia |
Szpisjak Tamás |
II. ford. |
|
11.
|
D |
Kovács Miklós |
OKTV kémia |
Kondacs László |
döntő |
13. |
12.
|
D |
Kovács Miklós |
Curie Kémia |
Milecz Mitykó Richárd |
Területi |
döntőbe jutott |
10.
|
A |
Kovács Miklós |
Curie Kémia |
El Taher Ibrahim Handy |
Területi |
döntőbe jutott |
10.
|
A |
Kovács Miklós |
Irinyi Kémia |
Böőr Katalin |
Országos |
döntőbe jutott |
10.
|
D |
Kovács Miklós |
Irinyi Kémia |
Borgulya Bálint |
Országos |
döntőbe jutott |
10.
|
D |
Kovács Miklós |
Irinyi Kémia |
Liska Csilla |
Országos |
döntőbe jutott |
10.
|
D |
Kovács Miklós |
Irinyi Kémia |
Böőr Katalin |
Országos |
11. |
10.
|
D |
Kovács Miklós |
Irinyi Kémia |
Borgulya Bálint |
Országos |
19. |
10.
|
D |
Kovács Miklós |
VegyÉSztorna |
Szpisjak Tamás |
|
7. |
11.
|
D |
Kovács Miklós |
VegyÉSztorna |
Kondacs László |
|
14. |
12.
|
D |
Kovács Miklós |
Német nyelv |
Révász Melinda |
Megyei |
3. |
10.
|
E |
Fekete Tivadar |
Német nyelv |
Halasi Fruzsina |
Megyei |
1. |
12.
|
D |
Zsingor Adriánné - Papné Süle Judit |
Német nyelv |
Iszlai Enikő |
Megyei |
3. |
9.
|
E |
Papné Süle Judit |
Német nyelv |
Madarász Csilla |
Megyei |
3. |
11.
|
E |
Papné Süle Judit |
Német nyelv |
Prepeliczay- Nagy Barbara |
Megyei |
2. |
11.
|
C |
Váradiné Nagy Andrea |
Német nyelv |
Cserép Andrea |
Megyei |
3. |
12.
|
A |
Weinhardtné Gácsi Katalin |
Német nyelv |
Hamza Adél |
Megyei |
4. |
11.
|
D |
Váradiné Nagy Andrea |
Német nyelv |
Zuba Tamás |
Megyei |
5. |
11.
|
D |
Váradiné Nagy Andrea |
OKTV Fizika |
Novák Tibor |
Országos |
2. ford.ba jutott |
11.
|
D |
Pocsai Zoltán |
Mikola S. fizika |
Borgulya Bálint |
Országos |
2. ford.ba jutott |
10.
|
D |
Szabó Zsófia |
Budó Á. Fizika |
Borgulya Bálint |
Regionális |
4. |
10.
|
D |
Szabó Zsófia |
Budó Á. Fizika |
Böőr Katalin |
Regionális |
9. |
10.
|
D |
Szabó Zsófia |
Budó Á. Fizika |
Novák Tibor |
Regionális |
9. |
11.
|
D |
Pocsai Zoltán |
Bay Zoltán Fizika |
Szekretár Mónika |
Megyei |
2. |
9.
|
D |
Pocsai Zoltán |
Bay Zoltán Fizika |
Szabó Ábrahám |
Megyei |
5. |
9.
|
D |
Pocsai Zoltán |
Bay Zoltán Fizika |
Borgulya Bálint |
Megyei |
1. |
10.
|
D |
Szabó Zsófia |
Bay Zoltán Fizika |
Novák Tibor |
Megyei |
1. |
11.
|
D |
Pocsai Zoltán |
OKTV Matematika |
Herczeg Bonifác |
|
2. ford.ba jutott |
12.
|
D |
Hódor Julianna |
Matematika |
Herczeg Bonifác |
Felvidéki |
5. |
12.
|
D |
Hódor Julianna |
Matematika |
Böőr Katalin |
Bács-Kiskun |
1. |
10.
|
D |
Szabó Zsófia |
Matematika |
Szász Márk |
Bács-Kiskun |
4. |
11.
|
E |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
Matematika |
Csibor László |
Bács-Kiskun |
7. |
11.
|
D |
Danczik Emese |
Gordiusz Matematika |
Tóth Csilla |
Megyei |
1. |
9.
|
D |
Danczik Emese |
Gordiusz Matematika |
Böőr Katalin |
Megyei |
1. |
10.
|
D |
Szabó Zsófia |
Gordiusz Matematika |
Csibor László |
Megyei |
1. |
11.
|
D |
Danczik Emese |
Gordiusz Matematika |
Herczeg Bonifác |
Megyei |
1. |
12.
|
D |
Hódor Julianna |
Gordiusz Matematika |
Tóth Csilla |
Országos |
10. |
9.
|
D |
Danczik Emese |
Gordiusz Matematika |
Böőr Katalin |
Országos |
22. |
10.
|
D |
Szabó Zsófia |
Gordiusz Matematika |
Csibor László |
Országos |
25. |
11.
|
D |
Danczik Emese |
Kenguru tesztverseny |
Herczeg Bonifác |
|
8. |
12.
|
D |
Hódor Julianna |
Kenguru tesztverseny |
Csüllög Eszter |
|
15. |
12.
|
D |
Hódor Julianna |
Matematika |
Szakál Ágnes |
Kenguru tesztv. |
15. |
12.
|
D |
Szabó Zsófia |
Matematika |
Szász Márk |
Nemzetközi Magyar |
21. |
11.
|
E |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
Matematika |
Böőr Katalin |
Nemzetközi Magyar |
25. |
10.
|
D |
Szabó Zsófia |
Matematika |
Herczeg Bonifác |
Hajnal teszt.v |
2. |
12.
|
D |
Hódor Julianna |
Matematika |
Zana Roland |
Hajnal teszt.v |
3. |
12.
|
D |
Szabó Zsófia |
Matematika |
Szász Márk |
Hajnal teszt.v |
5. |
11.
|
E |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
Matematika |
Gerendeli Gábor |
Legjobb 9.-es |
11. |
9.
|
D |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
Matematika |
Kalmár Levente |
Tud. Diákkonf. |
3. |
12.
|
A |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
Matematika |
Borgulya Bálint |
Tud. Diákkonf. |
3. |
10.
|
D |
Szabó Zsófia |
Matematika |
Petrovszki Gergő |
Szőkefalvi |
döntőbe jutott |
12.
|
D |
Szabó Zsófia |
Matematika |
Zana Roland |
Szőkefalvi |
döntőbe jutott |
12.
|
D |
Szabó Zsófia |
Matematika |
Máté Tamás |
Szőkefalvi |
döntőbe jutott |
12.
|
D |
Szabó Zsófia |
Matematika |
Szentesi Anett |
Szőkefalvi |
döntőbe jutott |
12.
|
D |
Szabó Zsófia |
Matematika |
Maczák Adrienn |
Szőkefalvi |
döntőbe jutott |
12.
|
D |
Szabó Zsófia |
Matematika |
Petrics Dorina |
Szőkefalvi |
döntőbe jutott |
10.
|
A |
Pocsai Zoltánné |
Matematika |
Tóth Csilla |
Szőkefalvi |
döntőbe jutott |
12.
|
D |
Danczik Emese |
Matematika |
Böőr Katalin |
Szőkefalvi |
|
10.
|
D |
Szabó Zsófia |
OKTV Latin |
Szikora Patrícia |
OKTV |
2. |
12.
|
B |
Patakiné Brezina Mária |
Angol |
Tóth Ticiána |
Málta Országismereti Verseny |
3. |
9.
|
E |
Fekete Réka |
|
Lipták Lilla |
|
|
|
|
|
|
Murányi Anna |
|
|
|
|
|
Angol |
Hosszú Kitti |
Málta Országismereti Verseny |
6. |
9.
|
E |
Fekete Réka |
|
Marik Linda |
|
|
|
|
|
|
Szugyiczki Vera |
|
|
|
|
|
Angol |
Papp Noémia |
Kenguru Országismereti |
7. |
10.
|
E |
Galiszné K. Katalin |
Angol |
Gedó Beáta |
Kenguru Országismereti |
10. |
10.
|
E |
Galiszné K. Katalin |
Angol |
Bellon Bence |
Kenguru Országismereti |
16. |
9.
|
D |
Krébesz Magdolna |
Angol |
Bellon Bence |
Országos |
2. |
9.
|
D |
Krébesz Magdolna |
Angol |
Bogár Nikolett |
Országos |
26. |
10.
|
E |
Galiszné K. Katalin |
Angol |
Bellon Bence |
Megyei Szóbeli "A" |
|
9.
|
D |
Krébesz Magdolna |
|
Murányi Anna |
|
|
9.
|
E |
Fekete Réka |
|
Tóth Csilla |
|
|
9.
|
D |
Krébesz Magdolna |
Angol |
Gedó Beáta |
Megyei Szóbeli "A" |
|
10.
|
E |
Galiszné K. Katalin |
|
Bogár Nikolett |
|
|
10.
|
E |
Galiszné K. Katalin |
|
Vozár Ágnes |
|
|
10.
|
E |
Galiszné K. Katalin |
|
Gritta Péter |
|
|
10.
|
B |
Krébesz Magdolna |
Angol |
Petrics Dorina |
Megyei Szóbeli "B" |
|
10.
|
A |
Galiszné K. Katalin |
Angol |
Csík Renáta |
Megyei Szóbeli "A" |
|
11.
|
C |
Fekete Réka |
Angol |
Bogár Nikolett |
Országos Projekt Verseny |
|
10.
|
E |
Galiszné K. Katalin |
Rajz |
Martin Vanda |
Országos Fotókiállítás |
1. |
12.
|
C |
Bné Tóth Fruzsina |
Informatika |
Bellon Balázs |
Orsz. Dusza Á. Prog. |
6. |
11.
|
D |
Danczik Edit |
Informatika |
Molnár Zoltán |
Orsz. Dusza Á. Prog. |
|
11.
|
D |
Danczik Edit |
Édes anyanyelvünk |
Pertich Ákos |
Országos |
10. |
11.
|
B |
Jávorné Vetési M. |
Édes anyanyelvünk |
Tóth Fanni |
Országos |
döntőbe jutott |
10.
|
B |
Tárnok Erika |
Eötvös J. szónok verseny |
Gritta Péter |
Országos |
11. |
10.
|
B |
Tárnok Erika |
Implom J. helyesírási v. |
Murányi Anna |
Megyei |
1. |
9.
|
E |
Bogár Jánosné |
Implom J. helyesírási v. |
Murányi Anna |
Kárpát-medencei döntő |
18. |
9.
|
E |
Bogár Jánosné |
Szép magyar beszéd |
Murányi Anna |
Megyei |
3. |
9.
|
E |
Bogár Jánosné |
Simonyi I. Szavalóverseny |
Kiss Brigitta |
Országos |
4. |
10.
|
E |
Dr. Farkasné Csató K. |
Forradalmi Versek |
Kiss Brigitta |
Megyei |
2. |
10.
|
E |
Dr. Farkasné Csató K. |
Garabonciás N. szavalóverseny |
Kiss Brigitta |
Különdíj |
|
10.
|
E |
Dr. Farkasné Csató K. |
Sinka I. szavalóverseny |
Gedó Ágota |
Megyei döntő |
3. |
10.
|
C |
Tárnok Erika |
Forradalmi Versek |
Varga Rebeka |
Megyei döntő |
2. |
11.
|
A |
Dr. Farkasné Csató K. |
Garabonciás N. prózamondóverseny |
Balog Borbála |
|
1. |
11.
|
C |
Bogár Jánosné |
OKTV Biológia |
Berndt Dávid |
döntő |
22. |
12.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
OKTV Biológia |
Hallai Tímea |
II. ford. |
|
12.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
OKTV Biológia |
Neller Vivien |
II. ford. |
|
12.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren II. kat. |
Neller Vivien |
|
1. |
12.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren II. kat. |
Gáspár Zsanett |
|
2. |
12.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren II. kat. |
Hallai Tímea |
|
3. |
12.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren II. kat. |
Szabó Regina |
|
4. |
12.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren II. kat. |
Balogh Marianna |
|
5. |
12.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren I. kat. |
Szabó Adrienn |
|
1. |
10.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren I. kat. |
Szatmári Marion |
|
3. |
10.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren I. kat. |
Tóth Eszter |
|
4. |
10.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren I. kat. |
Molnár Zsanett |
|
5. |
10.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren I. kat. |
Majzik Olívia |
|
6. |
10.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren I. kat. |
Gergely Zoltán |
|
8. |
10.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren I. kat. |
Vichnál Valentin |
|
9. |
10.
|
B |
Dr. Zsilinszky Tibor |
Lóczy Lajos földrajz verseny |
Liska Csilla |
országos |
18. |
10.
|
D |
Horváth Csaba |
Történelem OKTV |
Boros Eszter |
döntő |
6. |
11.
|
B |
Fekete Tivadar |
Történelem OKTV |
Lajos Máté |
II. forduló |
|
12.
|
E |
Horváth Csaba |
Atlétika csapat |
leány svédváltó |
Országos |
3. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika csapat |
leány diszkosz |
Országos |
4. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika csapat |
leány magas |
Országos |
6. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika csapat |
leány távol |
Országos |
7. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika csapat |
Leány csap. Összesített |
Országos |
3. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika csapat |
fiú súlylökés |
Országos |
4. |
|
|
Orosi Pál |
Atlétika csapat |
fiú diszkoszvetés |
Országos |
4. |
|
|
Orosi Pál |
Atlétika csapat |
fiú gerelyhajítás |
Országos |
10. |
|
|
Orosi Pál |
Atlétika csapat |
fiú svédváltó |
Országos |
11. |
|
|
Orosi Pál |
Atlétika csapat |
Fiú csap. Összesített |
Országos |
6. |
|
|
Orosi Pál |
Atlétika csapat |
Mezei futóverseny leány |
Országos |
21. |
|
|
Bárdos Tibor |
Labdarúgás |
leány |
Országos |
4. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika csapat |
Egyéni és váltó 4x100 fiú |
Országos |
11. |
|
|
Orosi Pál |
Súlylökés |
Gábor Pál |
Országos |
8. |
|
|
Orosi Pál |
Diszkoszvetés |
Gábor Pál |
Országos |
7. |
|
|
Orosi Pál |
Diszkoszvetés |
Giricz Mónika |
Országos |
10. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika csapat |
leány |
Megyei |
1. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika csapat |
fiú |
Megyei |
1. |
|
|
Orosi Pál |
Atlétika csapat |
Rucanor kupa összesített |
Megyei |
1. |
|
|
Bárdos Tibor - Orosi Pál |
Úszás |
leány B kat. 4x50 |
Megyei |
2. |
|
|
Bárdos Tibor |
Úszás |
fiú A kat. 6x50 |
Megyei |
1. |
|
|
Orosi Pál |
Mezei Futóverseny |
leány V. kcs. Csapat |
Megyei |
1. |
|
|
Bárdos Tibor |
Mezei Futóverseny |
leány VI. kcs. Csapat |
Megyei |
2. |
|
|
Bárdos Tibor |
Mezei Futóverseny |
Szikszaki Johanna |
Megyei |
1. |
|
|
Bárdos Tibor |
Labdarúgás |
leány |
Megyei |
1. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika |
egyéni és váltóbajnokság |
Megyei |
1. |
|
|
Bárdos Tibor - Orosi Pál |
Labdarúgás |
leány |
Városi |
1. |
|
|
Bárdos Tibor |
Röplabda |
leány |
Városi |
4. |
|
|
Bárdos Tibor |
Kosárlabda |
leány |
Városi |
3. |
|
|
Bárdos Tibor |
Labdarúgás |
fiú |
Városi |
1. |
|
|
Orosi Pál |
Röplabda |
fiú |
Városi |
2. |
|
|
Orosi Pál |
Mezei Futóverseny |
leány V. kcs. Csapat |
Városi |
1. |
|
|
Bárdos Tibor |
Mezei Futóverseny |
leány VI. kcs. Csapat |
Városi |
1. |
|
|
Bárdos Tibor |
Mezei Futóverseny |
Szikszaki Johanna |
Városi |
1. |
|
|
Bárdos Tibor |
Mezei Futóverseny |
Sipos Ramóna |
Városi |
2. |
|
|
Bárdos Tibor |
Mezei Futóverseny |
fiú V. kcs. Csapat |
Városi |
2. |
|
|
Orosi Pál |
Mezei Futóverseny |
fiú VI. kcs. Csapat |
Városi |
4. |
|
|
Orosi Pál |
Teremlabdarúgás |
fiú csap. |
Városi |
1. |
|
|
Orosi Pál |
Városi sportparádé |
leány csap. |
Városi |
1. |
|
|
Bárdos Tibor |
Városi sportparádé |
fiú csapat |
Városi |
1. |
|
|
Orosi Pál |
Városi sportparádé |
összetett csapat |
Városi |
1. |
|
|
|
|