Legjobb versenyeredmények a 2007/2008. tanévben (OKTV kivételével) |
verseny |
tanuló |
hely |
évfolyam |
osztály |
tanár |
DUE Orsz. Diákmédia Pály. |
Martin Vanda |
I. hely. |
11. |
C |
Balázsné Tóth Fruzsina |
Reneszánsz életérz. fotó p. |
Martin Vanda |
díjazott |
12. |
C |
Balázsné Tóth Fruzsina |
Orsz. Középisk. Fotókiállítás |
Szőke Máté |
II. hely. |
12. |
E |
Balázsné Tóth Fruzsina |
Atlétika Diákolimpia |
lány diszkosz cs. |
I. hely. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika Diákolimpia |
lány távolugrás cs. |
III. hely. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika Diákolimpia |
lány svédváltó cs. |
6. hely. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika Diákolimpia |
lány súlylökő cs. |
10. hely. |
|
|
Bárdos Tibor |
Röplabda Diákolimpia |
lány röplabda cs. |
III. hely. |
|
|
Bárdos Tibor |
Atlétika Diákolimpia |
lány egyéni váltó (4X400) |
4. hely. |
|
|
Bárdos Tibor |
Hajnal Imre matem. v. |
Balogh Anna Ágnes |
I. hely. |
12. |
D |
Danczik Emese |
Tudományos konferencia (Nagyszalonta) |
Szilágyi Norbert |
I. hely. |
11. |
C |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
Implom József helyesírási v. |
Krizsán Boglárka |
orsz. különdíj |
11. |
B |
Dr. Szepesi Ildikó |
Batthyány - pályázat |
Boros Eszter, Molnár Csaba |
1-2. hely |
10. |
B |
Fekete Tivadar |
Savaria országos tört. v. |
Boros Eszter |
orsz. 5. hely |
10. |
B |
Fekete Tivadar |
Gordiusz matematika v. |
Herczeg kristóf Bonifác |
34. |
11. |
D |
Hódor Julianna |
Nemzetközi matematika v. |
Herczeg Kristóf Bonifác |
dics. |
11. |
D |
Hódor Julianna |
Édes anyanyelvünk |
Pertich Ákos |
megyei I. h. |
10. |
B |
Jávorné Vetési Magdolna |
Atlétika Diákolimpia |
fiú svédváltó cs. |
I. hely. |
|
|
Orosi Pál |
Atlétika Diákolimpia |
fiú diszkosz cs. |
7. hely. |
|
|
Orosi Pál |
Atlétika Diákolimpia |
fiú távolugró cs. |
9. hely. |
|
|
Orosi Pál |
Úszás Diákolimpia B kat. |
4X50 m. gyorsváltó |
II. hely. |
|
|
Orosi Pál |
Atlétika Diákolimpia |
fiú egyéni váltó (4X400) |
II. hely. |
|
|
Orosi Pál |
Atlétika Diákolimpia |
fiú egyéni váltó (4X100) |
III. hely. |
|
|
Orosi Pál |
Irinyi János kémia v. |
Böőr Katalin |
9. hely |
9. |
D |
Pándy Margit |
Irinyi János kémia v. |
Kovács Orsolya |
15. |
10. |
D |
Pándy Margit |
Irinyi János kémia v. |
Liska Csilla |
18. |
11. |
D |
Pándy Margit |
Curie kémia v. |
Kovács Orsolya |
döntős |
9. |
D |
Pándy Margit |
Irinyi János kémia v. |
Szpisjak Tamás |
8. hely. |
10. |
D |
Pándy Margit, Szaszákné Tóth Anita |
Ábel Jenő Országos latin v. |
Szénási Kitti |
dicséret |
10. |
B |
Patakiné Brezina Mária |
Cicero nemzetközi latin v. válogatója |
Szikora Patrícia |
3. hely. |
11. |
B |
Patakiné Brezina Mária |
Országos Angol Nyelvi v. |
Bellon Balázs |
2. hely |
10. |
D |
Pete István |
Gordiusz matematika v. |
Szpisjak Tamás |
38. |
10. |
D |
Pocsai Zoltán |
Mikola Sándor fizika v. |
Novák Tibor |
31. hely. |
10. |
D |
Pocsai Zoltán |
Budó Ágoston fizika v. |
Balogh Anna Ágnes |
1. hely. |
12. |
D |
Pocsai Zoltán |
Budó Ágoston fizika v. |
Novák Tibor |
3. hely. |
10. |
D |
Pocsai Zoltán |
Budó Ágoston fizika v. |
Bellon Balázs |
dicséret |
10. |
D |
Pocsai Zoltán |
Arany Dániel matematika v. |
Böőr Katalin |
I. dics. |
9. |
D |
Szabó Zsófia |
Tudományos konferencia (Nagyszalonta) |
Solymosi Ernő, Petrovszki Gergő |
III. hely. |
11. |
D |
Szabó Zsófia |
Budó Ágoston fizika v. |
Mészáros Dávid |
dicséret |
9. |
D |
Szabó Zsófia |
Curie kémia v. |
Bélteki Péter |
döntős |
10. |
D |
Szaszákné Tóth Anita |
|
|
|
|
|
|
További versenyeredmények a 2007/2008. tanévben
|
verseny |
tanuló |
hely |
évfolyam |
osztály |
tanár |
Kenguru matematika v. |
Csibor László |
megyei I. h. |
10. |
D |
Danczik Emese |
Kenguru matematika v. |
Balogh Anna Ágnes |
megyei I. h. |
12. |
D |
Danczik Emese |
Megyei szóbeli angol v. |
Savolt Dániel |
10. hely |
10. |
C |
Diósné Kmetykó Gabriella |
Édes anyanyelvünk |
|
megyei III. h. |
|
|
Dr. Farkasné Csató Katalin |
Arany Dániel matematika v. |
Vágvölgyi Ádám |
II. forduló |
9. |
D |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
Arany Dániel matematika v. |
Duma Alexandra |
II. forduló |
11. |
A |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
Arany Dániel matematika v. |
Savolt Dániel |
II. forduló |
10. |
C |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
Hajnal Imre matematika v. |
Péter Nóra |
8. hely. |
12. |
E |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
Koren megyei botanikai v. |
Neller Vivien |
I. hely |
|
|
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren megyei botanikai v. |
Hallai Tímea |
II. hely |
|
|
Dr. Zsilinszky Tibor |
Koren megyei botanikai v. |
Szabó Regina |
4. hely. |
|
|
Dr. Zsilinszky Tibor |
Gothe Intézet német csapat versenye |
Kádár Zsanett, Jámbor Dorottya, Beszédes Bence |
18. hely. |
10. |
A |
Fekete Tivadar |
Megyei szóbeli angol v. |
Vozár Ágnes |
I. hely. |
9. |
E |
Galiszné Korcsok Katalin |
Megyei szóbeli angol v. |
Gedó Beáta |
6. hely. |
9. |
E |
Galiszné Korcsok Katalin |
Megyei szóbeli angol v. |
Borbély Orsolya |
7. hely. |
12. |
A |
Galiszné Korcsok Katalin |
Megyei szóbeli angol v. |
Petrics Dorina |
8. hely |
9. |
A |
Galiszné Korcsok Katalin |
Megyei szóbeli angol v. |
Kindel Petra |
17. |
9. |
A |
Galiszné Korcsok Katalin |
Kenguru matematika v. |
Herczeg Kristóf Bonifác |
megyei I. h. |
11. |
D |
Hódor Julianna |
Hajnal Imre matematika v. |
Herczeg Kristóf Bonifác |
6. hely. |
11. |
D |
Hódor Julianna |
Megyei szóbeli angol v. |
Nagy Zsolt Dezső |
II. hely |
11. |
B |
Krébesz Magdolna |
Megyei szóbeli angol v. |
Böőr Katalin |
4. hely. |
9. |
D |
Krébesz Magdolna |
Megyei német verseny |
Boros Eszter |
I. hely. |
10. |
B |
Papné Süle Judit |
Megyei szóbeli angol v. |
Bellon Balázs |
I. hely. |
10. |
D |
Pete István |
Arany Dániel matematika v. |
Petrics Dorina |
II. forduló |
9. |
A |
Pocsai Zoltánné |
Arany Dániel matematika v. |
Böőr Katalin |
II. forduló |
9. |
D |
Szabó Zsófia |
Arany Dániel matematika v. |
Hégely Éva |
II. forduló |
9. |
D |
Szabó Zsófia |
Kenguru matematika v. |
Böőr Katalin |
megyei I. h. |
9. |
D |
Szabó Zsófia |
Arany Dániel matematika v. |
Takács Donát |
II. forduló |
9. |
E |
Szurovecz Béla |
Arany Dániel matematika v. |
Takács Tekla |
II. forduló |
10. |
E |
Szurovecz Béla |
Megyei szóbeli angol v. |
Gulyás Fanni |
I. hely. |
11. |
C |
Tímárné Goda Orsolya |
Megyei szóbeli angol v. |
Sebestyén Miklós |
III. hely |
11. |
D |
Tímárné Goda Orsolya |
Megyei szóbeli angol v. |
Megyeri Edit |
6. hely. |
10. |
B |
Tímárné Goda Orsolya |
Megyei szóbeli angol v. |
Sipos Zsuzsanna |
7. hely. |
11. |
C |
Tímárné Goda Orsolya |
Megyei német verseny |
Vincze Nikolett |
II. hely |
12. |
D |
Váradiné Nagy Andrea |
Megyei német verseny |
Zuba Tamás |
4. hely. |
10. |
D |
Váradiné Nagy Andrea |
Megyei német verseny |
Sajben Tímea |
5. hely. |
12. |
D |
Váradiné Nagy Andrea |
Megyei német verseny |
Cserenyecz Bettina |
6. hely |
12. |
D |
Váradiné Nagy Andrea |
Megyei német verseny |
Horváth Éva |
5. hely. |
11. |
A |
Váradiné Nagy Andrea |
Megyei német verseny |
Csatlós Hanna |
9. hely. |
12. |
C |
Weinhardtné Gácsi Katalin |