Tanáraink
Tanáraink (2017/2018) PDF Nyomtat Email
2016 szeptember 16., péntek 18:00

FOGADÓÓRÁK IDŐPONTJAI

GIMNÁZIUM

· Komáromi István - intézményvezető; történelem, földrajz

· Danczik Emese - intézményvezető-helyettes; matematika, informatika

· Kovács Tibor - intézményvezető-helyettes; matematika, fizika

· Óváriné Jámbor Éva - intézményvezető-helyettes; angol nyelv, történelem

· Almási István - matematika

· Asztalos János - matematika, informatika  (a 11.D osztályfőnöke)

· Bácskai Vera - közgazdasági alapismeretek

· Barát Tünde - történelem, mozgóképkultúra és médiaismeret (mozgóképkultúra és médiaismeret tantárgygondozó, a 10.E osztályfőnöke)

· Bárdos Tibor - testnevelés és sport

· Bogár Jánosné - magyar nyelv és irodalom (a magyar munkaközösség-vezetője)

· Buzás Edina - magyar nyelv és irodalom, angol nyelv, európai ismeretek (az európai ismeretek tantárgygondozója)

· Csüllög Gabriella - matematika

· Danczik Edit - informatika (könyvtárostanár, fizika-informatika-könyvtár munkaközösség-vezetője, tankönyvfelelős)

· Deák Anikó Júlia - rajz és vizuális kultúra, angol nyelv (rajz és vizuális kultúra tantárgygondozó)

· Diósné Kmetykó Gabriella - angol nyelv

· Durst Györgyi - német nyelv

· Erdős Renáta - francia nyelv

· Dr. Farkasné Csató Katalin - magyar nyelv és irodalom (a 11.B osztályfőnöke)

· Fekete Réka - angol nyelv

· Galiszné Korcsok Katalin - angol nyelv

· Golovics Éva Andrea - angol nyelv, matematika (a 10.A osztályfőnöke)

· Gyuricza Éva - biológia, földrajz

· Halász Henriett - testnevelés és sport

· Hódor Julianna - matematika, fizika, informatika

· Horváth Csaba - történelem, földrajz (történelem munkaközösség vezetője, földrajz tantárgygondozó)

· Hrabovszki Gábor - testnevelés és sport (a 9.A osztályfőnöke)

· Huszka Adrienn - fizika

· Illyésné Bencze Éva – magyar nyelv és irodalom

· Kadelka Andrea - angol nyelv (a 9.D osztályfőnöke)

· Kóra Tibor - történelem

· Kovács Miklós - biológia, kémia (a 9.B osztályfőnöke)

· Krébesz Magdolna - angol nyelv

· Majthényi Dániel - történelem, francia nyelv (a 10.C osztályfőnöke)

· Makráné Tóth Julianna - matematika (a 10.D osztályfőnöke)

· Malatyinszki Edit - angol nyelv (a 12.A osztályfőnöke)

· Marczis György - matematika, fizika

· Dr. Mázorné Rácz Erika - magyar nyelv és irodalom, történelem

· Medvegy Anikó - angol nyelv

· Menkó István - informatika, emberismeret és etika

· Molnár László - angol nyelv (a 11.A osztályfőnöke)

· Pap Csaba - biológia, testnevelés és sport (testnevelés és sport tantárgygondozó, a 12.E osztályfőnöke)

· Papné Süle Judit - német nyelv (a 11.E osztályfőnöke, az osztályfőnöki munkaközösség vezetője)

· Prisztavok Enikő - német nyelv

· Dr. Rókáné Rózsa Anikó - matematika (matematika munkaközösség-vezető)

· Roósz Judit - magyar nyelv és irodalom

· Sódar Zita - német nyelv (a 10.B osztályfőnöke)

· Somogyvári Csilla - ének-zene (ének-zene tantárgygondozó, a 9.C osztályfőnöke)

· Stefanik Klára - kémia, biológia (biológia - kémia munkaközösség-vezető)

· Steigerwaldné Vári Angéla - biológia, földrajz (a 12.B osztályfőnöke)

· Szabó Beáta - filozófia

· Szabó László - történelem (a 12.D osztályfőnöke)

· Szaszákné Tóth Anita - biológia, kémia

· Szekeráné Burján Mariann - angol nyelv, német nyelv, francia nyelv

· Szöllősi Réka - matematika

· Szűcsné Simon Eszter - matematika, fizika (a 11.C osztályfőnöke)

· Tárnok Erika - magyar nyelv és irodalom

· Tímárné Goda Orsolya - angol nyelv (angol nyelv munkaközösség-vezető)

· Váradiné Nagy Andrea - német nyelv, emberismeret és etika (emberismeret és etika tantárgygondozó, a 12.C osztályfőnöke)

· Varga Gyöngyi - történelem (könyvtárostanár, a 9.E osztályfőnöke)

· Weinhardtné Gácsi Katalin - német nyelv (német-francia nyelvi munkaközösség vezetője)

· Zanócz Szilvia - földrajz, rajz és vizuális kultúra (DÖK segítő tanár)

 

 

KOLLÉGIUM

· Bogár János - kollégiumvezető

· Almási István - kollégiumi nevelő (a 10. évfolyam csoportvezető tanára)

· Erdős Renáta - kollégiumi nevelő (a 10. évfolyam csoportvezető tanára)

· Gábor Gergő - kollégiumi nevelő (a 9. évfolyam csoportvezető tanára)

· Dr. Hotya Jánosné - kollégiumi nevelő (a 9. évfolyam csoportvezető tanára)

· Kovácsné Bárdos Blanka - kollégiumi nevelő (a 11. évfolyam csoportvezető tanára)

· Kóra Tibor - kollégiumi nevelő (a 12. évfolyam csoportvezető tanára)

· Szabó Beáta - kollégiumi nevelő (a 12. évfolyam csoportvezető tanára)

· Turi István - kollégiumi nevelő (munkaközösség-vezető, a 11. évfolyam csoportvezető tanára)