Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyre jelentkezők (2011) |
|
|
|
2011 október 25., kedd 13:16 |
verseny |
tanuló |
évfolyam |
osztály |
felkészítő tanár |
angol nyelv I. kategória |
Farkas Péter |
11 |
b |
Pete István |
angol nyelv I. kategória |
Nagy Dániel |
11 |
b |
Galiszné Korcsok Katalin |
angol nyelv I. kategória |
Pataki Boglárka |
11 |
b |
Pete István |
angol nyelv I. kategória |
Bartha Szofi |
11 |
c |
Medvegy Anikó |
angol nyelv I. kategória |
Góg István |
11 |
d |
Medvegy Anikó |
angol nyelv I. kategória |
Képíró Richárd |
11 |
d |
Galiszné Korcsok Katalin |
angol nyelv I. kategória |
Kerekes Rudolf |
11 |
d |
Medvegy Anikó |
angol nyelv I. kategória |
Tar Bálint |
11 |
d |
Medvegy Anikó |
angol nyelv I. kategória |
Zuba Viktor |
11 |
d |
Medvegy Anikó |
angol nyelv I. kategória |
Képíró Krisztián |
11 |
e |
Pete István |
angol nyelv I. kategória |
Kovács Noémi |
11 |
e |
Pete István |
angol nyelv I. kategória |
Krausz Rudolf |
11 |
e |
Pete István |
angol nyelv I. kategória |
Lipták Lilla |
11 |
e |
Fekete Réka |
angol nyelv I. kategória |
Mezei Andrea Imola |
11 |
e |
Medvegy Anikó |
angol nyelv I. kategória |
Sáfri Csenge |
11 |
e |
Medvegy Anikó |
angol nyelv I. kategória |
Sándor Csaba |
11 |
e |
Pete István |
angol nyelv I. kategória |
Szatmári János |
11 |
e |
Pete István |
angol nyelv I. kategória |
Szendi Rita |
11 |
e |
Medvegy Anikó |
angol nyelv I. kategória |
Szikszai Katalin |
11 |
e |
Pete István |
angol nyelv I. kategória |
Vass Enikő |
11 |
e |
Pete István |
angol nyelv I. kategória |
Arnótszky Judit Janka |
12 |
b |
Pete István |
angol nyelv I. kategória |
Bátori Dániel |
12 |
b |
Pete István |
angol nyelv I. kategória |
Jagos Renáta |
12 |
b |
Óváriné Jámbor Éva |
angol nyelv I. kategória |
Váradi Kinga |
12 |
c |
Molnár László |
angol nyelv I. kategória |
Bellon Bence |
12 |
d |
Krébesz Magdolna |
angol nyelv I. kategória |
Paral Zsolt |
12 |
d |
Krébesz Magdolna |
angol nyelv I. kategória |
Bagyinka Péter |
12 |
e |
Fekete Réka |
angol nyelv I. kategória |
Lipcsei Bettina |
12 |
e |
Diósné Kmetykó Gabriella |
angol nyelv I. kategória |
Murányi Anna Zóra |
12 |
e |
Fekete Réka |
angol nyelv I. kategória |
Zahorán Lilla |
12 |
e |
Fekete Réka |
angol nyelv II. kategória |
Boldizsár Gábor |
11 |
a |
Molnár László |
angol nyelv II. kategória |
Kormos Sándor |
11 |
a |
Molnár László |
angol nyelv II. kategória |
Zannoni Leticia |
12 |
a |
Molnár László |
angol nyelv II. kategória |
Szakál Réka |
13 |
a |
Galiszné Korcsok Katalin |
biológia II. kategória |
Thamó Kinga |
11 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Biró Noémi |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Csatári Gergő |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Dobrovics Péter |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Futó Anna |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Horváth Enikő |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Kertes Ákos |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Krajcsovicz Mihály |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Nyárfádi Viktória |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Sás Valentin |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Ujj Éva |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Viczján Gábor |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Wittmann Vivien |
12 |
b |
Szaszákné Tóth Anita |
biológia II. kategória |
Hegyi Evelin |
12 |
c |
Vank Judit |
biológia II. kategória |
Danicska Dalma |
12 |
d |
Stefanik Klára |
biológia II. kategória |
Koncz Fanni Adrienn |
12 |
d |
Stefanik Klára |
biológia II. kategória |
Timár Tamás |
12 |
d |
Stefanik Klára |
biológia II. kategória |
Víg Bernadett |
12 |
d |
Stefanik Klára |
biológia II. kategória |
Hosszú Kitti |
12 |
e |
Stefanik Klára |
fizika I. kategória |
Gulyás Dávid |
11 |
b |
Hódor Julianna |
fizika I. kategória |
Böőr Zsófia |
11 |
d |
Hódor Julianna |
fizika I. kategória |
Kasoly Máté |
11 |
d |
Hódor Julianna |
fizika I. kategória |
Kerekes Rudolf |
11 |
d |
Hódor Julianna |
fizika I. kategória |
Kozák Ágnes |
11 |
d |
Hódor Julianna |
fizika I. kategória |
Zuba Viktor |
11 |
d |
Hódor Julianna |
fizika I. kategória |
Gerendeli Gábor |
12 |
d |
Pocsai Zoltán |
fizika II. kategória |
Kiss Bálint |
12 |
a |
Hódor Julianna, Szurovecz Béla |
francia nyelv I. kategória |
Bagyinka Péter |
12 |
e |
Majthényi Dániel |
francia nyelv I. kategória |
Lipcsei Bettina |
12 |
e |
Majthényi Dániel |
informatika I. kategória |
Csibor Erzsébet |
12 |
d |
Danczik Edit |
informatika I. kategória |
Paral Zsolt |
12 |
d |
Danczik Edit |
informatika II. kategória |
Paral Zsolt |
12 |
d |
Danczik Edit |
kémia II. kategória |
Győri Tibor |
11 |
d |
Kovács Miklós |
latin nyelv |
Kliszek Borbála |
11 |
b |
Patakiné Brezina Mária |
latin nyelv |
Számel Anna |
11 |
b |
Patakiné Brezina Mária |
latin nyelv |
Pluhár Dóra Franciska |
12 |
b |
Patakiné Brezina Mária |
latin nyelv |
Szivós Ádám |
12 |
b |
Patakiné Brezina Mária |
magyar irodalom |
Arnótszky Judit Janka |
12 |
b |
Dr. Farkasné Csató Katalin |
magyar irodalom |
Soczó Daniella |
12 |
c |
Dr. Farkasné Csató Katalin |
magyar irodalom |
Tóth Ticiána Enikő |
12 |
e |
Bogár Jánosné, Dr. Farkasné Csató Katalin |
magyar nyelv |
Arnótszky Judit Janka |
12 |
b |
Dr. Farkasné Csató Katalin |
matematika II. kategória |
Balogh László |
11 |
b |
Szurovecz Béla |
matematika II. kategória |
Gulyás Dávid |
11 |
b |
Hódor Julianna |
matematika II. kategória |
Papp Balázs |
11 |
b |
Szurovecz Béla |
matematika II. kategória |
Böőr Zsófia |
11 |
d |
Danczik Emese |
matematika II. kategória |
Fekete Szimonetta |
11 |
d |
Szurovecz Béla |
matematika II. kategória |
Kasoly Máté |
11 |
d |
Danczik Emese |
matematika II. kategória |
Képíró Richárd |
11 |
d |
Danczik Emese |
matematika II. kategória |
Kerekes Rudolf |
11 |
d |
Danczik Emese |
matematika II. kategória |
Kozák Ágnes |
11 |
d |
Danczik Emese |
matematika II. kategória |
Zuba Viktor |
11 |
d |
Danczik Emese |
matematika II. kategória |
Gale Tibor |
11 |
e |
Szurovecz Béla |
matematika II. kategória |
Horváth István |
12 |
a |
Szurovecz Béla |
matematika II. kategória |
Kiss Bálint |
12 |
a |
Szurovecz Béla |
matematika II. kategória |
Gerendeli Gábor |
12 |
d |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
matematika II. kategória |
Tóth Csilla |
12 |
d |
Dr. Rókáné Rózsa Anikó |
német nyelv I. kategória |
Himer Annamária |
11 |
e |
Zsingor-Sódar Zita |
német nyelv I. kategória |
Balogh Alexandra |
12 |
c |
Papné Süle Judit |
német nyelv I. kategória |
Iszlai Enikő |
12 |
e |
Papné Süle Judit |
történelem |
Boros Árpád |
11 |
b |
Komáromi István |
történelem |
Lukucz Barbara |
12 |
a |
Varga Gyöngyi, Fekete Tivadar |
történelem |
Dávid Benjámin |
12 |
b |
Óváriné Jámbor Éva |
történelem |
Mihálik Edvin Máté |
12 |
b |
Óváriné Jámbor Éva |
történelem |
Pálfi Gergő |
12 |
b |
Óváriné Jámbor Éva |
történelem |
Szivós Ádám |
12 |
b |
Óváriné Jámbor Éva |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
angol nyelv I. kategória |
30 fő
|
|
|
|
angol nyelv II. kategória |
4 fő
|
|
|
|
biológia II. kategória |
19 fő
|
|
|
|
fizika I. kategória |
7 fő
|
|
|
|
fizika II. kategória |
1 fő
|
|
|
|
francia nyelv I. kategória |
2 fő
|
|
|
|
informatika I. kategória |
2 fő
|
|
|
|
informatika II. kategória |
1 fő
|
|
|
|
kémia II. kategória |
1 fő |
|
|
|
latin nyelv |
4 fő
|
|
|
|
magyar irodalom |
3 fő
|
|
|
|
magyar nyelv |
1 fő
|
|
|
|
matematika II. kategória |
15 fő
|
|
|
|
német nyelv I. kategória |
3 fő
|
|
|
|
történelem |
6 fő
|
|
|
|
összesen: |
99 fő
|
|
|
|
|