Megyei versenyek 1-10. helyezettei: |
|
Név | Oszt. | Verseny megnevezése | Hely. | Felkészítő tanár |
Krizsán Andrea | 9.C | Implom József Helyesírási Verseny | 3. | Bogár Jánosné |
Sajti Anikó | 11.C | Szép Magyar Beszéd Verseny | 4. | Jávorné Vetési M |
Vadas Julianna | 11.C | Szép Magyar Beszéd Verseny | 7. | Bogár Jánosné |
Vadas Julianna | 11.C | Édes Anyanyelvünk Verseny | 1. | Bogár Jánosné |
Kesjár Mihály | 10.D | Édes Anyanyelvünk Verseny | 6 | Dr. Farkasné Csató K |
Lennert József | 9.B | Kitaibel Pál Biológia Verseny | 1. | Dr. Zsilinszky T |
Szakál Péter | 9.B | Gordiusz Matematika Verseny | 3. | Szabó Zsófia |
Tirják Márk | 9.B | Gordiusz Matematika Verseny | 5. | Szabó Zsófia |
Bae Eun Sun | 9.B | Gordiusz Matematika Verseny | 8. | Szabó Zsófia |
Simon József | 10.D | Gordiusz Matematika Verseny | 4. | Danczik Emese |
Takács Anita | 10.C | Gordiusz Matematika Verseny | 6. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Kotroczó Péte | 10.C | Gordiusz Matematika Verseny | 7. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Somlyai Zoltán | 10.D | Gordiusz Matematika Verseny | 8. | Bai Éva |
Sznyida Róbert | 11.D | Gordiusz Matematika Verseny | 3. | Pocsai Zoltánné |
Csatlós Eniko | 11.A | Gordiusz Matematika Verseny | 9. | Bai Éva |
Szász Csaba | 11.B | Gordiusz Matematika Verseny | 10. | Bai Éva |
Rigó Máté | 12.D | Gordiusz Matematika Verseny | 1. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Susánszki Péter | 12.D | Gordiusz Matematika Verseny | 3. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Szakács Eszter | 12.B | Gordiusz Matematika Verseny | 6. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Tirják Márk | 9.B | Szőkefalvi Matematika Verseny | 1. | Szabó Zsófia |
Szakál Péter | 9.B | Szőkefalvi Matematika Verseny | 2. | Szabó Zsófia |
Bogár Péter | 9.B | Szőkefalvi Matematika Verseny | 4. | Szabó Zsófia |
Takács Anita | 10.C | Szőkefalvi Matematika Verseny | 3. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Somlyai Zoltán | 10.D | Szőkefalvi Matematika Verseny | 4. | Bai Éva |
Galbáts Erik | 10.D | Szőkefalvi Matematika Verseny | 5. | Danczik Emese |
Simon József | 10.D | Szőkefalvi Matematika Verseny | 7. | Danczik Emese |
Sznyida Róbert | 11.D | Szőkefalvi Matematika Verseny | 2. | Pocsai Zoltánné |
Csatlós Eniko | 11.A | Szőkefalvi Matematika Verseny | 3. | Bai Éva |
Caimacan Dávid | 12.D | Szőkefalvi Matematika Verseny | 1. | Bai Éva |
Susánszki Péter | 12.D | Szőkefalvi Matematika Verseny | 2. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Petrovszki Krisztián | 12.D | Szőkefalvi Matematika Verseny | 4. | Bai Éva |
Rigó Máté | 12.D | Szőkefalvi Matematika Verseny | 5. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Róka Miklós | 12.D | Szőkefalvi Matematika Verseny | 6. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Kvasz Viktor | 12.B | Szokefalvu Matematika Verseny | 7. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Tóth Sándor | 12.E | Szőkefalvi Matematika Verseny | 8. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Szpisják László | 10.C | Mikola Fizika Verseny | 4. | Pocsai Zoltán |
Szodorai Timea | 9.B | Bay Zoltán Fizika Verseny | 5. | Szabó Zsófia |
Szpisják László | 10.C | Bay Zoltán Fizika Verseny | 3. | Pocsai Zoltán |
Dobra Péter | 10.A | Bay Zoltán Fizika Verseny | 4. | Barna István |
Galbács Erik | 10.D | Bay Zoltán Fizika Verseny | 6. | Pocsai Zoltán |
Palotai Miklós | 10.A | Bay Zoltán Fizika Verseny | 6. | Barna István |
Enyedi Kata | 10.A | Bay Zoltán Fizika Verseny | 7. | Barna István |
Béres Tamás | 12.B | Informatika Verseny Programozói | 3. | Menkó István |
Béres Tamás | 12.B | Informatika Verseny Alkalmazói | 2. | Menkó István |
Kardos Judit | 9.D | Angol Verseny | 2. | Galiszné Korcsok K |
Mochnács Tamás | 9.C | Angol Verseny | 3. | Galiszné Korcsok K |
Kaszab Róbert | 9.E | Angol Verseny | 1. | Medvegy Anikó |
Kovács Vera | 11.A | Angol Verseny | 3. | Krébesz Magdolna |
Papp Ádám | 9.E | Angol Verseny | 1. | Medvegy Anikó |
Pellek Nóra | 10.A | Angol Verseny | 9. | Medvegy Anikó |
Képíró Zoltán | 10.C | Angol Verseny | 7. | Krébesz Magdolna |
Bagdi Áron | 9.E | Angol verseny | 3. | Medvegy Anikó |
Stuber Gyöngyi | 12.A | Német verseny | 3. | Weinhardtné Gácsi K |
Los Csaba | 11.B | Német verseny | 4. | Fekete Tivadar |
|
Országos döntok eredményei / OKTV kivételével /: |
Rigó Máté | 12.D | Gordiusz Matematika Verseny | 25. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Rigó Máté | 12D | Kenguru Matematika Verseny | 9 | Dr. Rókáné Rózsa A |
Susánszki Péter | 12.D | Kenguru Matematika Verseny | 84. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Tirják Márk | 9.B | Kenguru Matematika Verseny | 31. | Szabó Zsófia |
Árdeleán Zoltán | 10.B | Kenguru Matematika Verseny | 105. | Szabó Zsófia |
Sznyida Róbert | 11.D | Kenguru Matematika Verseny | 23. | Pocsai Zoltánné |
Tóth József | 11.D | Kenguru Matematika Verseny | 91. | Pocsai Zoltánné |
Caimacan Dávid | 12.D | Szőkefalvi-Nagy Gyula Mat. V. | Dics. | Bai Éva |
Susánszki Péter | 12.D | Szőkefalvi-Nagy Gyula Mat. V. | Dics. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Tobak László | 12.B | Kovács János Földrajz Verseny | 1. | Vank Judit |
Lennert József | 9.B | Less Nándor Földrajz Verseny | Kitaibel döntőn | |
Pete Márton | 10.D | Less Nándor Földrajz Verseny | 4. | Vank Judit |
Tobak László | 12.B | Less Nándor Földrajz Verseny | 4. | Vank Judit |
OKTV eredmények a 11-12. évfolyamon: |
Rigó Máté | 12.D | Matematika | 28. | Dr. Rókáné Rózsa A |
Sarusi Annamária | 12.D | Biológia | 3. | Dr. Zsilinszky Tibor |
Susánszki Péter | 12.D | Biológia | 25. | Vank Judit |
OKTV eredmények a 9-10. évfolyamon: |
Szakál Péter | 9.B | Arany Dániel Matematika Verseny | 61. | Szabó Zsófia |
Tirják Márk | 9.B | Arany Dániel Matematika Verseny | 45. | Szabó Zsófia |
Lennert József | 9.B | Kitaibel Pál Biológia Verseny | 14. | Dr.Zsilinszky Tibor |
Lennert József | 9.B | Lóczy Lajos Földrajz Verseny | 2. | Gyurkó D és Vank J |
Pete Márton | 10.D | Lóczy Lajos Földrajz Verseny | 6. | Vank Judit |
| | | | |